Moderní bydlení s historií

Představujeme vám unikátní projekt rezidentního bydlení, který nemá v Třebíči obdoby. Nyní máte ojedinělou příležitost pořídit si reprezentativní a moderní byt v architektonicky cenném a památkově chráněném objektu. Při ohleduplné rekonstrukci slavné budovy Josefa Gočára vznikly moderní byty s rozmanitou dispozicí. Hledáte útulný byt nebo reprezentativní bydlení s velkorysou terasou? Seznamte se s projektem Gočárka.

Užijte si pohodlí moderního bydlení za rondokubistickou fasádou

I náročné požadavky na kvalitu současného bydlení lze naplnit s respektem k okolí, sousedům a historickému významu stavby. Nově vybudovaný bytový komplex se nachází v Sušilově ulici v oblíbené lokalitě Horka-Domky. Užijte si pohodlí moderního bydlení za rondokubistickou fasádou, která oslavuje historický a umělecký odkaz našich předků.
Nábytkářskou továrnu bývalých Spojených uměleckoprůmyslových závodů (UP) postavil v roce 1922 jeden z nejvýznamnějších českých architektů Josef Gočár, a to v rondokubistickém stylu, který obohatil originální český kubistický styl o zaoblené ornamenty, půlkruhy, kola a koule. Rondokubismus představuje unikátní modifikaci dekorativního stylu Art deco z první třetiny dvacátého století. Při citlivé rekonstrukci bylo zachování architektonické hodnoty objektu naší prioritou. Přijďte se přesvědčit, že se nám to podařilo!


V první etapě rekonstrukce jsme připravili 9 bytů

Kompletní rekonstrukcí projde celý rozsáhlý komplex bývalých UP závodů. V první fázi rekonstrukce jsme pro vás připravili 9 moderních bytů s různou dispozicí, a to v části objektu stojící na Sušilově ulici. Při rekonstrukci objektu jsme kladli důraz na vysokou kvalitu práce. Můžete se proto těšit na moderní a pohodlné bydlení. Velkou výhodou pro budoucí majitele bytů bude soukromé a uzavřené parkování ve dvoře a centrální vytápění celého objektu – vybrané byty mají podlahové topení v kombinaci s radiátory. Majitelé nového bydlení ocení i prostorné sklepní kóje nebo moderní výtah. Samozřejmostí je zařízení bytu na míru podle individuálních požadavků klientů.


Přijďte se podívat na vlastní oči

Na webových stránkách si můžete prohlédnout celý projekt rezidentního bydlení Gočárka i jednotlivé byty a jejich uspořádání. Atmosféru objektu i místa v tradiční a oblíbené části města však nejlépe poznáte při osobní návštěvě. Přijďte se proto přesvědčit na vlastní oči a třeba naleznete váš nový domov.